futuredoors logó
Telefon

+36 70 319 9372

1171 Budapest Péceli út 208.

info@futuredoors.hu

Ajtót nyitunk a jövőbe!

Future
doors
doors

Nyílászáró és árnyékolástechnika szerelőt keresünk!

Kik vagyunk mi?

Ezért éri meg Futuredoors munkatársnak lenni!

Cégünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik nyílászárók beépítése, télikertek, pergolák tervezése és kivitelezése, redőnyök és szúnyoghálók beszerelése teré. Ez idő alatt elégedett ügyfelek százait halmoztuk fel.

Csapatunk tapasztalt szakemberekből áll, akiknek a remek munkáját és hozzáállását díjazzuk is. Ezért fogsz szeretni nálunk dolgozni:

Korrekt fizetést adunk a munkádért
Szerszámokat biztosítunk
Ízléses munkaruházatot biztosítunk
Támogatjuk a munkád minden téren
Stabil keresetben lesz részed
Mindennap vendégünk vagy egy kávéra

Tartozz közénk!

Akit keresünk
Nyílászáró és árnyékolástechnika szerelő

A Future Doors Kft. – 20 éves tapasztalattal rendelkező nyílászárókat forgalmazó és beépítő cég.

Cégünk fő profiljában a műanyag nyílászárók forgalmazása, beépítése, utójavítása szerepel, de ezen felül komplex szolgáltatást nyújtunk az ehhez tartozó kiegészítők tekintetében is, mint például: redőnyök, szúnyoghálók, belső sötétítők, szalag függönyök. Az elmúlt években együtt változtunk a kor igényeinek megfelelően.

Kis családi vállalkozás révén sokat fektettünk az ügyfelek elégedettségébe, rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk.

Főbb feladatok, munkák

Az álláshoz tartozó elvárások

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Amit kínálunk

Ezúttal menjen biztosra!

Ezeket az értékeket képviseli a futuredoors

Nálunk nem elég az, ha a munka „le van tudva”. Tisztában vagyunk vele, hogy kiemelkedni a konkurensek közül csak úgy lehet, ha olyan szolgáltatást nyújtunk, amit bátran ajánlana az ember ismerőseinek is.

Maximalisták vagyuk

Nincsenek késések, hézagok, nincsenek ráhagyások és "jóvanazúgy" munkák. A munka minden elemét precízen és nagy odaadással végezzük.

Ajánlásért dolgozunk

Olyan munkát adunk ki a kezünkből, amit bátran ajánlana az ember ismerősének is.

Kedvesek vagyunk

Nincs rossz kérdés, ezért mindenkinek kedvesen, a lehető legérthetőbben és maximális empátiával válaszunk a kérdésére.

Árajánlat kérés árnyékolóra helyben!

Kérjen árajánlatot!

Néhány szóban kérem írja le, hogy milyen típusú feladat elvégzésére keres minket, hogy az első alkalommal a lehető legfelkészültebben tudjunk válaszolni.

Karrier jelentkezés
Hívjon minket!